SCHOLA GREGORIANA VILNENSIS

LT            FR           EN

GRIGALIŠKOJO CHORALO SAVAITĖ MARIJAMPOLĖ 2018

MARTYRIS CHRISTI COLIMUS TRIUMPHUM

rugpjūčio 5 – 12 d., Marijampolė

Mieli grigališkojo choralo mylėtojai! Štai jau tryliktąjį kartą iš eilės grigališkojo choralo vasaros kursai, organizuojami Vilniaus Šv. Kazimiero grigališkojo choralo studijos, įvyks Marijampolėje rugpjūčio 5-12 dienomis.
Aštunti metai palaimintojo arkivyskupo Jurgio Matulaičio mieste vyksianti kasmetinė grigališkojo choralo entuziastų stovykla bus skirta Bažnyčios kankiniams, pagerbiant tą rugpjūčio savaitę Bažnyčios kalendoriuje įrašytus šventuosius kankinius (Šv. popiežių Sikstą, Šv. Lauryną, Šv. Kryžiaus Teresę Benediktą (Editą Stein). Kankinystės tema yra labai aktuali ir mūsų dienomis – Jėzaus išpažinėjai ir toliau skriaudžiami ir varžomi Artimuosiuose Rytuose, Šiaurės ir Rytų Afrikoje, Kinijoje, net Europoje.            
Šių metų kursų vyriausiasis mokytojas ir choro vadovas – mokytojas iš Estijos, Jaan-Eik Tulve. Jo vadovaujamas jungtinis Savaitės dalyvių choras „Cantores Montis Pacis“ ir vargonininkė Eglė Rudokaitė koncertuos Marijampolės bazilikoje šeštadienį, rugpjūčio 11 d., 19 val.

Mieli svetainės lankytojai, informuojame, kad dėl vykdomų tinklapio pertvarkymo darbų informacija apie Schola Gregoriana Vilnensis veiklą laikinai nebus talpinama. Su mūsų veiklos aktualijomis maloniai prašome susipažinti mūsų puslapyje socialiniame tinkle facebook.


JSN Dome template designed by JoomlaShine.com tuned for website by A.A.